Ingatlanértékesítő munkatársat keresünk!

Feladatok

  • Eladó ingatlanok felkutatása, kezelése, értékesítése,
  • Az iroda adatbázisának ismerete, kezelése,
  • Vevők és eladók teljes körű kiszolgálás,
  • Megbízások felvétele, kezelése,
  • Kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel,
  • Adminisztrációs munka

Elvárások

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, kiváló kapcsalatteremtő és kommunikációs készség,
  • Határozott, magabiztos fellépés,
  • Szorgalmas, kitartó munkamorál,
  • Alap szintű számítógép felhasználói ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány és saját személygépkocsi előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Biztos alapok, tökéletesen kiforrott rendszer,
  • Hatékony képzés, állandó mentori segítségnyújtás,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Folyamatos és az ingatlan szakmában egyedülálló innovációk /marketing,IT/,
  • Anyagi biztonság, karrierút

Jelentkezéseket  : tamasi.kitti@smartingatlan.hu e-mail címre várjuk!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!