INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Szegedi ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Érettségi
Pályakezdő
Vállalkozói attitűd
Főállású munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Minimum 1 idegennyelv ismerete és használata

Főbb feladatok, munkák

Megbízási portfólió kiépítése
Adminisztráció
Ügyfélkezelés
Kooperációkon való aktív részvétel
Képzéseket való részvétel
Folyamatosan azon jár az eszed, hogy lehet okosabban, gyorsabban, személyesebben a munkádat végezni,
Nyitott és fogékony vagy az új dolgok iránt,
Problémamegoldó képesség
Magabiztosan használod az MS Office programokat és nyitott vagy a technológiai újdonságok használatára,
Kiváló kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)

Amit kínálunk

Az átlagon felüli jövedelem,
Képzési hozzájárulást adunk, hogy még profibb legyél,
Felszerelt okos, környezettudatos ingatlanirodát és a munkavégzéshez eszközöket (tablet, laptop) biztosítunk,
Magas szintű folyamatos központi szakmai támogatás,
Online és offline hirdetési felületek használata,
Rugalmas munkavégzés

Hangoljuk újra az ingatlanpiacról kialakult képet!
Azzal a nem titkolt szándékkal robbantunk be a piacra, hogy felforgassuk a hazai ingatlanszakmát.
Be akarjuk bizonyítani, hogy ingatlanozni menő, de csak az lehet sikeres, aki ismeri a piacot és szakmailag is kifogástalan.

Munkavégzés helye

Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod az alábbi email címre (A tárgy mezőbe írd be: “Ingatlanértékesítő”):

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us