Ingatlan őrzés, Budapest, XII. kerület (Széchenyi hegy) 3 jelentekezés

A Criterion Biztonsági Szolgáltatások Zrt. keres, vagyonvédelmi feladatok ellátására személy és vagyonőr kollégákat, 12 órás munkarendben.

Főállású , határozatlan idejű munkaszerződés. Saját alkalmazotti , rendes bejelentés , fizetjük a járulékokat az alkalmazottaink után. Fizetett szabadság , pótszabadság , betegállomány a Munka Törvénykönyve szerint.

Nálunk érvényesíthetőek az adókedvezmények: öregségi nyugdíjas , családi adókedvezményes , személyi adókedvezményes pl: cukorbeteg mind leírhatja az adójából a neki járó kedvezményt és ennyivel emelkedik a nettó bére.

Bérfizetés minden hónap 2.-7. között átutalással.
A bér nettóban , mintegy ~275.000 Ft/hó.

Az álláshoz tartozó elvárások

– fiatalos felfogás
– kulturált megjelenés ,
– érvényes vagyonőri igazolvány , különbözeti vizsga.

Amit kínálunk

– kulturált munkakörnyezet , jó kollektíva ,
– ingyenes bankszámla vezetés lehetősége ,
– kedvezményes mobiltelefon flotta csomag családtagoknak is ,
– munkavállalóink gyermekei részére nyári táborozás ,
– iskolakezdési támogatás

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a guarding.allas@criterion.hu email címen , a “Budai Villa” megjelölésével lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 17780773-5-41