INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ

Magyarország piacvezető, ingatlan és hitelközvetítéssel foglalkozó ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Érettségi bizonyítvány
Erkölcsi bizonyítvány
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Korábbi értékesítési tapasztalat
Nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák

Ügyfelek támogatása a teljes értékesítési folyamaton keresztül
Ügyfelekkel való kapcsolat tartás
Ingatlanok felmérése és bemutatása

Megbízóról

Több, mint 25 éve a magyar piacon tevékenykedő, magas szakmai színvonala és képzési rendszere révén az “Év ingatlanosa” és “Superbrands” díjakkal kitüntetett, Magyarország piacvezető, ingatlan és hitelközvetítéssel foglalkozó, országszerte 112 irodával, és közel 1100 értékesítővel rendelkező franchise hálózata.

Amit kínálunk

Rugalmas munkaidő
Munkavégzéssel arányos jövedelem, nincs felső határ
Kiemelt vezetői, értékesítési és informatikai támogatás, folyamatos fejlődés, karrier
Kiváló, segítőkész kollégák, baráti légkör

Új, budapesti iroda nyitás miatt ingatlan értékesítői csapatunkba keresünk 2 kollégát, akik szeretnek emberekkel foglalkozni és megoldás orientáltak.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us