Ingatlan értékesítő

Szeretnél Magyarország legnagyobb cégcsoportjában dolgozni? Úgy érzed, itt az ideje, hogy a béred a munkádba fektetett energiával is összhangba kerüljön? Szorgalmas, talpraesett, kitartó vagy, és még az ingatlanpiac is érdekel?
Akkor az alábbiak Neked szólnak:

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata új
munkatársakat keres budapesti VI. kerületi irodájába!

Budapest központi részén levő irodánkba keresünk értékesítő munkatársakat, akik jól tudnak csapatban dolgozni, de az önálló munkavégzéstől sem ijednek meg. Mi minden segítséget megadunk a sikereidhez, céljaid megvalósításhoz. Amennyiben rendelkezel érettségivel, rátermett vagy, magabiztosan kommunikálsz és szereted a pörgést, ez a munka rád vár!

FELADATOK:
Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
Piaci ingatlanok, a bankcsoport saját portfóliójának, és más bankok ingatlanállományának értékesítése
Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
Pénzügyi termékek értékesítésének lehetősége
Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében
Az értékesítési folyamat adminisztrálása – Európában először digitálisan

ELVÁRÁSOK:
Legalább középfokú végzettség
Értékesítői attitűd
Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
Megbízható, precíz munkavégzés
Kiemelkedő munkabírás
Ambiciózus gondolkodás
Csapatmunka

AMIT KÍNÁLUNK:
Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos
Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség biztosított
Specifikus ingatlanértékesítési területek megismerése
Kiemelt ügyfélkör, külföldi ügyfelek
Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
Modern munkakörnyezet: Európában elsőként a teljes értékesítési folyamatot digitálisan rögzítjük, azaz nincsenek többé irathegyek, a szkenner helyett a tablet lesz a legjobb barátod! 🙂

Jelentkezéseket várom ide:
nemeth.dolli@otpip.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us