Igazgatói-asszisztens 1 jelentekezés

A Mezőgazdasági Eszköz és Gépforgalmazók Országos Szövetsége (MEGFOSZ) álláspályázatot hirdet

Igazgatói-asszisztens állás betöltésére.

Amit kínálunk:

  • Érdekes és komplex feladatkör, rugalmas munkaidőben, részben otthon végezhető feladatok ellátásához, átlagosan napi 8 órában.

Feladatok:

  • A szövetség igazgatójának asszisztense látja el a szövetséggel kapcsolatban felmerülő mindennapi adminisztratív feladatokat.
  • Intézi a mindennapi levelezést, kezeli a telefonhívásokat az elnök, elnökség, igazgató, a tagság és az egyéb szakmai partnerek részéről.
  • Kapcsolatot tart a tagokkal, biztosítja a kommunikációt a Szövetségen belül.
  • Előkészíti és megszervezi a Szövetség rendezvényeit, programjait, üléseit, elsősorban adminisztratív háttérmunka révén.
  • Ellátja és koordinálja a hírlevéllel, a honlappal és a szakmai anyagokkal kapcsolatos feladatokat. Folyamatosan tölti fel a honlap tartalmát, küldi ki a tagsági, elnökségi és bizottsági körleveleket és hírleveleket, együttműködve a szakmai kollégákkal.
  • Részt vesz a különböző Szövetségi rendezvényeken (bizottsági és elnökségi ülések, közgyűlés), jegyzőkönyvet és emlékeztetőt készít.
  • Táblázatok, kimutatások készítése, adatbázisok kezelése.
  • Elkészíti azon események, programok és megbeszélések emlékeztetőit, úti jelentéseit, amelyeken az igazgató részt vesz.
  • Írásbeli kapcsolattartás és levelezés a nemzetközi szervezettel, melynek a Szövetség tagja.
  • Az igazgató Szövetségbeli munkáját adminisztratív oldalról segíti.

Elvárás:

  • BSc szintű végzettség
  • Középszintű írásbeli angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves irodavezetői, adminisztrátori tapasztalat
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes tudás (Microsoft Office)
  • precíz adminisztrációra és önálló, proaktív munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

  • Angol és német nyelvek tárgyalási szintű ismerete

A jelentkezést a pályázónak legkésőbb 2019. december 10-ig az megfosz.titkarsag@gmail.com címre kell megküldenie, e-mail-en. A pályázat befogadásáról a beérkezést követően 72 órán belül visszaigazolást kell kapni. Amennyiben ez nem történik meg, ismételten meg kell küldeni a pályázatot.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol