HÚSIPARI BETANÍTOTT MUNKÁS (NÉMETORSZÁG) 1 jelentekezés

Németországi marha és sertés-feldolgozó üzembe keresünk késsel dolgozni tudó munkatársakat azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Csontozás, fűrészelés
  • Húskivágás, darabolás
  • Munkavédelmi és higiéniai előírások betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Szakmai végzettség nem feltétel, amennyiben gyakorlattal rendelkezik
  • Húsiparban szerzett tapasztalat (vágás, csontozás, fűrészelés)
  • Fizikai teherbírás
  • Pontosság, megbízhatóság, utasítások betartása

Előny:

  • Élelmiszeripari, húsipari végzettség
  • Jogosítvány, saját autó

Amit kínálunk:

  • Nyelvtudás nélkül is lehet jelentkezni
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes kereset
  • Állandó, egy műszakos munkarend
  • Szállást biztosítjuk (500 méterre a cégtől)
  • Kiutazásra üzemanyagpénzt fizetjük saját autó használata esetén
  • Rendszeres hazajárás lehetőségének biztosítása Magyarországra

Munkavégzés helye:

  • Németország, Erlangen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 526 8602-es telefonszámon keresztül kérhető

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Korrekt. Munka.Erő
Connect with us