Húscsomagolás Hollandiában, a Plukon részére. Nyelvtudás nélkül. Órabér 10,43-11,20€. 10 jelentekezés

Ügyfelünk, a Plukon folyamatosan kínál munkalehetőségeket. Ha úgy dönt, hogy a Plukonnál dolgozik, akkor egy innovatív, pragmatikus vállalatnál fog dolgozni. Lehetőseget kínálunk a fejlődésre és növekedésre.

Hollandiába keresünk ügyes dolgozókat baromfi húsok csomagolására. Nőket, férfiakat, párokat is el tudunk helyezni.

Munkakör:

– baromfi húsok csomagolása

Munkaidő:

  • 1 vagy 2 műszak 7:00-16:00, 16:00-01:00
  • hétfő – péntek

Helyszín: Ommel, Dedemsvaart

Bér: bruttó 10,43-11,20€/óra + 8,33% holiday money

Előnyök:

– szállás biztosítva a munkáltató által a munkavállaló béréből kerül levonásra
– munkába járás a munkaadó által biztosítva ingyenesen
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés
– azonnali belépés

Követlemények:

– rugalmasság, szorgalom
– fizikai erőnlét
– hajlandóság húsüzemi munkát végezni

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us