Humán kineziológusok, Fizikóterapeuták/Gyógytornászok figyelem! 7 jelentekezés

Humán kineziológus,

Fizikóterapeuta/Gyógytornász munkakörbe keresünk:

-önállóan dolgozni tudó,

-új technikákat -visceralis, craniomandibularis,neuroszinkronizációs stb.-elsajátítani vágyó,

-hosszú távú munka lehetőségét megbecsülő,

-emberközpontú kollégát.

Kik vagyunk:

Több, mint 15 éves szakmai tapasztalattal, nemzetközi elismeréssel rendelkező cég vagyunk.

Számunkra a sok elégedett páciens a fontos, aki tovább viszi jó hírünket.

Legkorszerűbb kutatásokon alapuló, manuális módszereink hatékony, mellékhatásmentes és tartós javulást teszik lehetőve.

A prevenciót és beleszoktatást hirdetjük.

Hisszük, hogy csak elégedett munkatárst tud teljeskörű, hatékony munkát végezni.

Munkatársainknak :

versenyképes ,elvégzett munkával arányos fizetést kínálunk,

hűség bónusszal,

évi továbbképzési lehetőségeket,

átlagnál hosszabb szabadságot.

Jelentkezni:

info@kovalenkoklinika.hu oldalon önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel lehet!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 14439887-1-42
Connect with us