Hulladékrakodó (köztisztasági ágazat)

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG pályázatot hirdet HULLADÉKRAKODÓ (köztisztasági ágazat) munkakör betöltésére

FELADATOK:
• Budapesten, valamint agglomerációs településeken (Dunabogdány, Leányfalu, Tahitótfalu)
lakossági, utcai és intézményi hulladék rakodása, a munkáltató által meghatározott
módon, a rendszeresített edényzetből a vezényelt hulladékgyűjtő járműbe történő
ürítéssel
• az éves ütemterv alapján lom vagy ömlesztetten gyűjtött hulladék szakszerű begyűjtése
• a Köztisztasági Közszolgáltatói Szerződésben foglaltak alapján a takarításra átadott
Fővárosi közterületeken kézi úttisztítási munkák végzése, hulladékgyűjtők ürítése,
valamint a szállító járművek rakodása, a kijelölt közterület tisztán tartása

Elvárások

• 8 általános iskolai végzettség,
• adott gépcsoportra hatályos gépkezelő jogosítvány (OKJ + hatósági vizsga), Amely a
próbaidő után az FKF Nonprofit Zrt. költségén megszerzendő
• pontos napi munkakezdés (munkakezdés ideje: minden reggel 6:00 órakor)
• önállóság
• fizikai állóképesség, alkalmazkodó képesség

Amit kínálunk

• munkarendtől, beosztástól, géptípustól, évszaktól függően akár bruttó 270 000 Ft
átlagkereset
• évente fejlesztett munkabér
• bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
• próbaidő utáni
kimagasló Cafetéria-juttatás
• stabil, bejelentett munkahely
• igény esetén munkásszálló
• ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben, mobiltelefon
előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
• jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:
karrier@fkf.hu vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637
Tárgy: „Hulladékrakodó”
TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:
www.fkf.hu vagy +36 30 277 7115

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!