Hulladékrakodó

Az FKF Nonprofit Zrt. pályázatot hirdet Hulladékrakodó munkakör betöltésére.

Feladatok

  • a lakossági, utcai és intézményi hulladék rakodása, a munkáltató által meghatározott módon, a rendszeresített edényzetből a vezényelt hulladékgyűjtő járműbe történő ürítéssel,
  • az éves ütemterv alapján lom vagy ömlesztetten gyűjtött hulladék szakszerű begyűjtése,
  • a szelektív szigetek tartályainak ürítése, valamint a mellé rakott hasznosítható hulladék összeszedése, elszállítása, zöld hulladék begyűjtése (céges zsákban elhelyezve és gallyak kötegelt állapotban történő berakodása)
  • egyéb lakossági, intézményi szelektív edények ürítése.

Elvárások

  • 8 osztályos általános iskolai végzettség,
  • adott gépcsoportra hatályos gépkezelő jogosítvány (OKJ + hatósági vizsga), mely a próbaidő után Társasági költségen megszerzendő,
  • pontos napi munkakezdés (munkakezdés ideje: minden reggel 4:00 és 5:00 között).

Amit kínálunk

  • kiemelkedő jövedelem,
  • munkabéredet évente fejlesztjük,
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer,
  • próbaidő utáni kimagasló cafetéria juttatás
  • kedvező munkaidő-beosztás, azonnali munkakezdés,
  • stabil bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések, karrierépítési lehetőség
  • igény esetén munkásszálló biztosítása,
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés a Társaság üdülőiben, mobiltelefon előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag,
  • jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör.

Fényképes szakmai önéletrajzod a karrier@fkf.hu e-mail címre várjuk.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon tudsz: +36 30 277 7115

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!