HR gyakornokot keresünk saját csapatunkba

Csapatunk legújabb tagját keressük HR gyakornok munkakörben. Amennyiben a leírás alapján kedvet kaptál és szívesen lennél egy fiatal, dinamikusan fejlődő csapat tagja várjuk jelentkezésed.

FELADATOK
  • Munkahirdetések elkészítése, kihelyezése és folyamatos frissítése
  • Jelöltek adminisztrálása
  • Telefonos és személyes ügyfélszolgálat
  • Beosztások egyeztetése, diákokkal való kapcsolattartás
  • Interjúk szervezése
  • Munkaórák rögzítése
  • Szerződések lefűzése, bejelentések
  • Egyéb irodai/ ad-hoc feladatok
CÉG BEMUTATÁSA
  • Azt valljuk, hogy a humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló.
FELTÉTEL

Téged keresünk hogyha:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz, lehetőleg HR területen
  • Legalább középfokon beszélsz angolul
  • Legalább felhasználó szinten ismered és tudod használni az MS Office-t
  • Kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt
  • Határozott a fellépésed, nem félsz kapcsolatot teremteni másokkal
  • Pontos és precíz munkavégzés jellemez
  • Hosszútávra keresel munkát
ELŐNY
  • HR területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
KEZDÉS
Interjú után akár azonnal.
MUNKAIDŐ
H-P 9:00-17:00 között, heti minimum 30 órában
MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú
BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérjük
MUNKAVÉGZÉS HELYE
1092 Budapest, Erkel utca 3.
MEGJEGYZES

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkakörnyezet
  • Jó hangulatú fiatalos, pörgős csapat
  • Hosszútávú fix munkalehetőség
  • Könnyen megközelíthető, belvárosi iroda

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us