Hr Generalistát keresünk 4 jelentekezés

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
III. kerületi munkavégzéssel
keres:

HR generalista munkatársat

Barátságos csapat és remek környezet várja leendő kollégánkat, aki tudásával hozzájárul a megfelelő kollégák kiválasztáshoz. Ötleteidre nyitottak vagyunk, és biztosítjuk szakmai fejlődésedet.

Feladataid elsősorban a következők lesznek:

  • Toborzás-kiválasztás teljes körű koordinálása
  • A beérkező pályázatok szűrése
  • Telefonos és személyes interjúk lefolytatása
  • Az egyes pozíciókhoz tartozó tesztek, feladatok lebonyolítása
  • Vidéki telephelyek toborzásának elősegítése (hirdetések megírása, feladása, telefonos előszűrések elvégzése)
  • Nyilvántartások naprakész, pontos vezetése

Elvárásunk veled szemben:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 éves gyakorlati tapasztalat toborzás-kiválasztás területén
  • Önálló, proaktív személyiség
  • Kedves, nyitott, ugyanakkor határozott személyiség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • SZÉP kártya
  • Év végi juttatások
  • Dolgozói vásárlás lehetősége
  • Stabil vállalati háttér

Önéletrajzodat az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre tudod küldeni! Kérlek írd meg fizetési igényed!

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us