Hitelkártya értékesítő (Mohács) 1 jelentekezés

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Érdeklődsz a pénzügyi terület iránt
  • Tapasztalattal rendelkezel, vagy pályakezdő vagy
  • Magabiztosan kommunikálsz
  • Önállóan és csapatban is szeretsz dolgozni
  • Felhasználói szintű informatikai tudásod van
  • Értékesítési attitűd jellemez
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

AZ ÚJ MUNKATÁRS FELADATAI:

  • Sajátítsd el a szakma rejtelmeit
  • Nyújts teljes körű tájékoztatást a termékeinkről és szolgáltatásainkról
  • Ismerd meg az ügyfelek elképzeléseit
  • Ezek alapján értékesítsd termékeinket
  • A szerződéskötésekkel és a napi riportokkal járó adminisztrációs feladatokat precízen végezd el

AMIT CSERÉBE KÍNÁLUNK:

  • Bruttó 240.000 Ft alapbér
  • Alapbéren kívüli jutalék felső korlát nélkül
  • Hostess/Host kollégák segítik az értékesítést
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Bejárási támogatás
  • Végzettség hiánya esetén cégünk a képzés és az azzal járó költségeket átvállalja
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

ELŐNYT JELENT:

  • Értékesítési tapasztalattal rendelkezel
  • Bármilyen banki- vagy pénzügyi szakképesítésed, esetleg Pénzügyi Szolgáltatást Közvetítő hatósági vizsgád van

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, küldd el jelentkezésedet lakhely megjelölésével a „Jelentkezés az állásra” gombra kattintva. Bővebb tájékoztatást a +36 20 566 3441 telefonszámon tudunk adni. Hétköznap 9 és 16 óra között.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Kihívásoktól vezérelve!
Connect with us