Német partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HEGESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakirányú végzettség és tapasztalat
Műszaki érzék
Igényes, önálló munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság
Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák

Hegesztési munkák elvégzése
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Megbízóról

Több európai országban jelen van és további terjeszkedéséhez azonnali munkakezdéssel külföldi / belföldi munkákhoz keres szakmunkásokat

Amit kínálunk

Átlagon felüli, versenyképes fizetés
Céges autó biztosítása
Külföldi munka esetén kiszállási díjtérítés a törvény szerint, szállás biztosítása
Munkavégzés javarészt fedett helyen
Egész éves munka, nem szezonális
Fizetett szabadság
Szakmai fejlődési lehetőség
Biztos, bejelentett állás

Munkavégzés helye

Németország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!