Háztechnikus/karbantartó (XI. ker.)

A VAN GRAAF egy nemzetközi divatáruház-lánc, mely kimagasló kompetenciájáról és magabiztos stílusérzékéről ismert. A kiváló minőségű alapdaraboktól, a designer kollekciókon át a modern trendekig – márkaspecialistaként minőséget, sokszínűséget és divat know-how-t kínálunk. 2001 óta a vállalkozás Európa szerte dinamikusan terjeszkedik és 2009 óta Magyarországon is képviselteti magát.

Azonnali kezdéssel keresünk munkatársat az Allee Bevásárlóközpontban sikeresen működő divatházunkba az alábbi pozícióba
Háztechnikus/karbantartó munkatárs

AZ ÖN FELADATAI:
karbantartási munkálatok koordinálása
átépítések szervezése és kivitelezése
javítási munkálatok elvégzése (festés, szerelési munkálatok)
raktározási feladatok
munkavédelem és munkabiztonság ellenőrzése
a biztonsági- és készenléti szolgálat felügyelete
a takarítás ellenőrzése
aktív részvétel az áruátvételi feladatok ellátásában

ELVÁRÁSOK:
műszaki, üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
kézügyesség, állóképesség, monotonitás tűrőképesség
felelősségtudat, megbízhatóság
csapatszellem, lojalitás
képesség önálló munkavégzésre
előnyként vesszük figyelembe a kommunikációképes német vagy angol nyelvtudást

Örömmel fogadjuk jelentkezését emailben az ujbudaiallasok@gmail.com email-címen, melyben kérjük, adja meg a pályázati kiírás referencia számát: 1976.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us