Hálózat üzemeltető mérnök 1 jelentekezés

A Techno-Tel Kft. hálózat üzemeltető mérnök pozícióra munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák

  • Távközlési és informatikai hálózat folyamatos üzemeltetésének biztosítása, felügyelete
  • Hibaelhárítás támogatása, koordinálása
  • Hálózatbővítés és technológiai fejlesztés megtervezése, megvalósításának irányítása
  • Hálózathoz kapcsolódó műszaki nyilvántartások kialakítása, adatok karbantartása
  • Munkatársak szakmai irányítása, erőforrások allokálása

Téged keresünk, ha

  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Jó a problémamegoldó-, szervező-, koordinációs- és kommunikációs képességed
  • Strukturált a gondolkodásmódod

Elvárások

  • IT, Telekommunikáció szakirányú felsőfokú végzettség
  • Magas szintű szoftver és hardver ismeret
  • IP technológia ismerete
  • Angol nyelvű szakmai szövegek olvasás / írás szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • WAN/LAN hálózatok tervezésében, üzemeltetésében szerezett bármilyen tapasztalat
  • MikroTik OS ismerete (minősítő vizsgák)
  • Vezeték nélküli távközlési technológia ismerete
  • Optikai adatátviteli technológia ismerete

Munkavégzés helye

  • Siófok

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13036371-2-14
Connect with us