Hajlító-gépbeállító állás (Tata)

A partnercégünk SAJÁT állományába keres hajlító-gépbeállító munkavállalókat!

Ipari Hűtőberendezések és Klímaberendezések gyártásával foglalkoznak!

Feladatok:

  • Hajlító gép szerszámainak beállítása az adott munkadarabhoz
  • Hajlítási program betöltése vagy annak hiányában program megírása
  • Megfelelő hajlítási sorrend meghatározása
  • Hajlítás elvégzése
  • Munkadarab ellenőrzése, szükséges korrekciók elvégzése

Bérezés:

  • 1.900 Ft / óra + műszakpótlék

Egyéb béren kívüli juttatások:

  • Cafeteria: 1 teljes ledolgozott hónap után nettó 17.000 Ft
  • 13 havi juttatás
  • Munkába járási támogatás

Elvárások:

  • Jártasság műszaki rajzolvasásban
  • Fémipari területen szerzett végzettség és tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Gépkezelő végzettség
  • Hajlító gépen szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • 12 órás folyamatos munkarend (6:00 – 18:00; 18:00 – 6:00)

Jelentkezéskor önéletrajz küldése szükséges!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us