Gyorséttermi munkatársat keresünk a Boccacinihoz – Arany János utca

GYORSÉTTERMI MUNKATÁRSAT KERESÜNK A BOCCACINIHOZ – ARANY JÁNOS UTCA

A Boccacini Magyarország legújabb street food-ja. Tisztán és természetesen készítve, tartósítószertől és ízfokozóktól mentes. A Boccacini csapatába keresünk gyorséttermi munkatársakat.

FELADATOK

Feladataid közé fog tartozni:

  • Az előkészített ételek megsütése. ( Egyszerű falatkák, egyszerű sütési móddal és az új sütési technológiának köszönhetően nincs olajszag)
  • Rendelés felvétel és a vendégek kiszolgálása
  • Pénztárkezelés
  • Takarítás/gépek tisztítása
  • Nyitással és zárással kapcsolatos további teendők.
ELVÁRÁSOK
  • A higiéniai előírások maximális betartása
  • Mosolygós, pörgős személyiség, nagyon jó kommunikációs készséggel
  • Egészségügyi alkalmasság.
  • Heti 5 nap vállalása hétfő és vasárnap között.
KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

09:30-22:00 ( H_V között) – 6 órás részmunkaidős jelentkezőket is várunk.

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszútávú

BRUTTÓ BÉR

1504 Ft+ Mt szerinti pótlék

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest – V. kerület

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Gyorsétterem Arany

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us