GYORSÉTTERMI MUNKATÁRS

 Magyarország legújabb street food-jához tisztán és természetesen , tartósítószertől és ízfokozóktól mentes étel készítéshez és a vendégek kiszolgálásához keresünk gyorséttermi munkatársakat.

FELADATOK
  • Az előkészített ételek megsütése. ( Egyszerű falatkák, egyszerű sütési móddal és az új sütési technológiának köszönhetően nincs olajszag)
  • Rendelés felvétel és a vendégek kiszolgálása
  • Pénztárkezelés
  • Takarítás/gépek tisztítása
  • Nyitással és zárással  kapcsolatos további teendők.
ELVÁRÁSOK
  • A higiéniai előírások maximális betartása
  • Mosolygós, pörgős személyiség, nagyon jó kommunikációs készséggel
  • Egészségügyi alkalmasság.
  • Heti 5 nap vállalása hétfő és vasárnap között.
KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

10:00-22:00 heti 5 nap.

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszútávú

BRUTTÓ BÉR

1503 Ft/óra + 50%túlórapótlék

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött elérhetőséggel. Tárgy: Gyorséttermi munkatárs

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us