Győri ingatlanközvetítő iroda üzletkötőket keres

Sokéves tapasztalattal működő, győri ingatlanközvetítő iroda, ingatlan referens (üzletkötő  munkatársak) jelentkezését várja. Ha Ön lendületes, anyagi függetlenségre törekvő, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik, és szeretne egy változatos, jól fizető állást, akkor fényképes önéletrajzát az info@expressingatlanstudio.hu e.mail címre várjuk.

Feladatok:

  • eladó ingatlanok felkutatása a kijelölt területen
  • használt és új építésű lakóingatlanok közvetítése
  • megbízások felvétele
  • kapcsolattartás a meglevő ügyfelekkel, új megbízások felkutatása
  • ingatlanok ajánlása az érdeklődők részére
  • hetente egyszeri irodai adminisztrációs munka

Elvárások

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • kész a kitartó és önálló munkára, és folyamatos fejlődésre
  • megbízhatóság – határozott fellépés – magabiztosság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • technikai háttér (számítógép, telefon, fényképezőgép)
  • számlaképesség

Amit kínálunk

  • költségmentes képzés
  • stabil irodai háttér

Előny:

  • saját gépkocsi
  • idegen nyelv ismeret
  • értékesítésben szerzett tapasztalat

Várjuk jelentkezését!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást