Győri ingatlanközvetítő iroda üzletkötőket keres

Foglakoztatás jellege: Teljes munkaidő
Munkakör megnevezése: Ingatlan közvetítő

Jól kommunikálsz?

Ha könnyen teremtesz kapcsolatot, szívesen kommunikálsz emberekkel, ezzel már meg is teremtetted a pénzkeresetedet. Ingatlanirodánkba keresünk munkatársat, aki szeretne kiegyensúlyozott körülmények között, kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező munkatársakkal dolgozni. Olyan emberekkel kell kommunikálnod, akik eladni, vagy vásárolni szeretnének ingatlant. Ha jól segíted törekvéseiket, Te is megtalálod számításodat.

Fő feladat:

Új ügyfelek felkutatása!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kizárólag olyan munkatársakat keresünk aki:

– Nyitott, kommunikatív, és szívesen fejlődne.
– Érdekli az, hogy hogyan tud segíteni ingatlan ügyekben.
– Képes és hajlandó tanulni, fejlődni.
– Számítógépes alapismeretekkel rendelkezik.
– Motivált, céltudatos gondolkodású, szorgalmas.
Előny (de nem feltétel):

– Saját gépkocsival rendelkezik.
Amit kínálunk:

– Kiemelkedő kereseti lehetőség.
– Rugalmas időbeosztás.
– Hirdetési felületek.
– Irodán belül nincs konkurencia.
– Alap+jutalék, vagy tisztán jutalékos rendszer.
– Egy nagy tapasztalatú közvetítő iroda biztos háttere.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az info@expressingatlanstudio.hu e.mail címre, vagy hívjon a 06-70/617-3111-es mobilszámon.

Vállalkozói igazolvány kiváltása szükséges.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást