Gyógyszergyári operátor 2 jelentekezés

Több mint 10 éves múlttal rendelkező, természetes hatóanyagokat tartalmazó gyógyhatású, egészségmegőrző és szépségápolási termékeket gyártó és forgalmazó vállalat várja új GYÓGYSZERGYÁRI OPERÁTOR kollégáját. Ha szeretnél ebben a bizonytalan járványügyi helyzetben egy stabil, kiszámítható munkahelyet, várjuk jelentkezésed

Ezek a feladatok várnak Rád:

• A készítmények kiszerelése
• A felettesi utasítások nyomon követése
• Meggyőződés a gépek balesetmentes üzemeltethetőségéről
• Csomagolóanyagok kezelése
• A kiszerelés során észlelt rendellenességek jelzése
• Az előírások betartása
• A kiszerelt termékek minőségéért felelősségvállalás

Elvárások

Tanulmányok
• Általános iskolai végzettség (8 osztály)

Szakmai tapasztalat és ismeretek
• Nem igényel szakmai tapasztalatot

Személyes készségek és kompetenciák
• Jó állóképesség
• Jó szövegértélmezési és kommunikációs képesség
• Jó csapatjátékos
• Kommunikációs képesség

Egyéb információ

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség
• Stabilitás
• Egyműszakos, kiszámítható munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
1 műszakos munkarend: H – Cs: 07:00-16:00, P: 07:00-13:30
Kezdés: Azonnal

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást