Gyermekfelügyelet uszodában – diákmunka!

  1. kerületi uszodába, gyermekfelügyeletre keresünk, ügyes megbízható diákokat!

FELADATOK

Gyermekfelügyelet

Az érkező gyerekek fogadása

Az úszás óra előtt és után segítségnyújtás

Az óra után a gyerekek szüleikhez való kísérése

CÉG BEMUTATÁSA

A megbízó cég a Sport és Innovacio Kft.

FELTÉTEL

Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)

Megbízhatóság

Precizitás

Önállóság

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

H-P 15:30-19:30 Szo 09:00-12:00 (heti 2-3 nap vállalásával, hétfő és keddi napokat vállalók előnyben)

BRUTTÓ BÉR

1177 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1203 Budapest, Zodony u. 1,

PROJEKT MENEDZSER

Szépi Adrienn

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Gyermekfelügyelet

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást