GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ / OPERÁTOR

25 éves múltra visszatekintő esztergomi multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Min. 8 általános iskolai végzettség
Jó látásélesség, jó kézügyesség
Precíz, pontos önálló munkavégzés
Folyamatos munkarend vállalása
Folyamatos 12 órás (2 nap munkavégzés, 2 nap pihenő) vagy 8 órás állandó délelőttös (H-P) munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Gyártási területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Betanított munkafolyamatok elvégzése

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem (havi bruttó fizetési keret: 245.000-265.000 Ft)
13. havi bér
Vidéki munkavállalóinknak ingyenes szálláshelyet biztosítunk ingyenes munkahelyi bejárási lehetőséggel
Munkabér előleg lehetőség
Havi teljesítményprémium
Kedvező munkakörülmények, tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
Melegétkeztetési hozzájárulás
Betanulási idő alatt mentori támogatás
Szakmai fejlődési-, előrelépési lehetőség
Iskolakezdési támogatás
Munkahely bejáráshoz ingyenes buszjárat Esztergom vonzáskörzetéből
Sport, tanulmányi és egyéb ingyenes támogatások

Munkavégzés helye

Esztergom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!