Gyártó munkatársat keresünk a X. kerületbe.

Állatgyógyászati termékeket gyártó partnerünk a United Pharma Kft. számára keresünk egy műszakos beosztásba gyártó munkatársat.

Feladatok
  • Az United Pharma által gyártott ápolószerek, takarmány-kiegészítők és gyógyszerek gyártásához/kiszereléséhez szükséges előkészületekben való részvétel. ( pl. flakon címkézés, doboz hajtogatás)
  • gyártások során a csoportvezető által megszabott feladatok elvégzése.
  • kiszerelések adagolása, ampullázás, gépi adagolás
  • az adagolás után a gyártótér rendberakása
  • komissiózás
  • anyagmozgatás ( a zsákok 12-25 kg-osak)

Elvárások
  • Erős fizikum és állóképesség

Kezdés

Azonnal

Munkaidő

08:00-16:30

Munka időtartama

Hosszú távú

Bruttó bér

Első 3 hónap: Br.195.500 Ft/hó; utána Br. 210.600 Ft/hó

Munkavégzés helye

Budapest – X. kerület

Projekt menedzser

Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött névvel, és telefonszámmal. Vagy a megadott telefonszámon.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us