Gyártástechnológus (Folyamatmérnök) jelentkezését várjuk

Esztergom vonzáskörzetében lévő nemzetközi gépipari gyártó partnerünk részére gyártástechnológus munkatársat keresünk.

Feladatok

  •  üzemrészek folyamatainak fejlesztése
  •  termelési folyamatok tervezése, bevezetése, elemzése
  •  új termékek felszerszámozása, művelettervek elkészítése
  •  termelés során felmerülő problémák megoldása

Elvárások

  •  mérnöki diploma, (előny gépészmérnök végzettség)
  •  minimum 3 év tapasztalat mérnöki pozícióban
  •  gyártásban szerzett tapasztalat
  •  folyamat szemléletű munkavégzés
  •  angol vagy német nyelvismeret
  •  szerszámtervezésben, műszaki rajzok készítésében szerzett gyakorlat
  •  ProEngineer vagy AutoCAD ismeret
  •  programozási jártasság, illetve automatizálásban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • rugalmas munkaidő
  • stabil munkahely

Kérem, amennyiben a fenti pozíció elnyerte tetszését, küldje el önéletrajzát.

Várjuk jelentkezését a reka.gyarmati@invited.hu e-mail címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol, Német
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us