Gyártástámogató villamosmérnök

Az innovatív műszaki megoldások területén 100 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. új munkatársat keres egyedi eszközök gyártásához, profi mérnöki csapatába. A cég többek között katonai, katasztrófavédelmi és környezetvédelmi feladatokra specializált rendszerek , eszközök fejlesztésével foglalkozik. Az elmúlt időszak egyik jelentősebb fejlesztése a könnyű páncélvédettségű Komondor járműcsalád megvalósítása volt.

Szakirányú ismerettel vagy végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Új termékek, panelek gyártási folyamatának tervezése és optimalizálása, gyártási koncepció kialakítása.
  • Próba- és prototípusok gyártásának megszervezése, felügyelete, ill. abban való közreműködés.
  • Részvétel prototípusok vizsgálatainak kidolgozásában, elvégzésében és dokumentálásában.
  • Közreműködés a gyártás során fellépő műszaki problémák megszüntetésében.
  • Külső gyártókkal, beszerzéssel kapcsolatos műszaki támogatás.
  • Gyártási dokumentációk kezelése és karbantartása (eljárások, technológiák, műveleti utasítások, beültetési és kábelezési rajzok).

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség (MSc vagy BSc).
  • Áramköri panelek gyártásával, mérésével kapcsolatos ismeretek.
  • Gyártási technológiák, beültető gépek ismerete.
  • Megbízható analóg és digitális áramköri ismeretek.
  • Szakmai tájékozottság és naprakész tudás.
  • Magabiztos méréstechnikai ismeretek (mérőműszer, oszcilloszkóp használat).
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyök:

  • Gyártásban szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Gyakorlat beültető gépek, rework állomások használatában.
  • Tervezőprogramok (Altium, Eplan) ismerete.
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége.
  • Versenyképes jövedelem.
  • A munkavégzés tárgyi feltételeit a cég biztosítja.
  • Jó munkahelyi légkör.
  • Fiatal, új technológiákat alkalmazó csapat.

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelöléssel a „gamma@gammatech.hu” címre várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us