Gyártás tervező, rendelés koordinátor, minőség biztosítás csop.vezető

Ha szereted a textileket, vonz a design, a lakberendezés, a szabás-varrás, akkor megtaláltuk egymást!
Talpra esett vagy? Gyorsan tanulsz? Kitartó vagy? Szervezőként, koordinátorként vezetői pozícióba akarsz kerülni?
Akkor Téged keresünk!

Ipari függöny, ponyvakészítő, kárpitos manufaktúránkba várjuk új csapattag, csoportvezető jelentkezését.

Segítjük, kiegészítjük, erősítjük ill. helyettesítjük egymást!

Tekintsd meg tevékenységeinket:
www.textilklinika.hu

Feladatok, amiben Rád van szükségünk:

– Szakemberek, mesterek vezetésének, kezelésének a magas iskolája
– Gyártás előkészítés, feladatok koordinálása, munkatervek készítése>
folyamatos munka előállítása, feladatkiadás,
a kollégák leterheltségének a figyelembe vételével.
– Szaktársakkal való folyamatos egyeztetések.
– Felmerülő problémák kezelése:
min akadt meg?, kin akadt meg?, mi a következő teendő!
– A fontossági sorrendek felállítása
– Párhuzamosan futó feladatok, projektek nyomon követése
– MEO: A készülő munkák folyamatos minőségi ellenőrzése
– A kollégák mentorálása, segítsége, noszogatása és motiválása
– A félbe hagyott, elhalasztott feladatok figyelése, újra ütemezése a következő heti munkatervekben>> határidők figyelése

Amit kérünk:

– min. 5 év vállalkozói, versenyszférában szerzett gyakorlat
– Előrelátás, előre gondolkodás, előkészítés képessége
– Napi / Holnapi / következő 2-3 nap>munkatervek előállítása
Teremtsd A Jövőt !
-Eredmény orientált, kitartó, küzdő jellem
-Jó stressztűrő képesség
-Termelésben, szolgáltatásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Kiemelt jövedelem: nettó 250.000-400.000 Ft
– Rugalmas munkaidő:
Nyitva tartás:
Hétköznap 8-20 h, Hétvégén is 9-19 h.
Heti, 2 heti kollégákkal egyeztetett beosztással, helyettesítésekkel.
Hétvégén ebéd+ pótlék. Hétköznap is adunk szabadnapot.
– Légkezelt – Klimatizált – ionizált légtisztítóval ellátott műhely a belvárosban
– Változatos, érdekes munka
– Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
– Természetbeni juttatások, bónuszok
– Útiköltség térítés

Kérlek, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat.
Kísérő leveledben írd meg kéréseidet, kérdéseidet, fix elfoglaltságaidat.
A tárgyban tüntesd fel, hogy Gyártás tervező, rendelés koordinátor

Kérdés esetén küldj sms-t
(hétköznap 17-19 h között ill. szombat 9-14h között)

Forrai Péter
30/9449944

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!