gyakorlott grafikust keresünk Budapesti műhelyünkbe 7 jelentekezés

Feladatok

  • új és régi partnereinknek autódekorációhoz kreatív grafikai  munkák tervezése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal
  • Nyomdai előkészítés
  • képfeldolgozás
  • nyomtatott reklámanyagok, kiadványok  tördelése
  • a megrendelt munkák koordinálása

Elvárások:

  szakmai tapasztalat autó grafika készítésben

  • Adobe programok professzionális használata (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • Precizitás, pontosság, terhelhetőség
  • szervezési tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • előnyt jelent a gépjármű vezetői engedély és az angol nyelv ismerete

Amit kínálunk :

  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy biztos hátterű cégnél
  • munkavégzés irodában, 8 órában

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!