Gyakorlattal rendelkező fogászati implantátum értékesítőt keresünk!

Munkakör leírása:
Orvostechnikai eszköz gyártó céghez keresünk orvoslátogatói, területi képviselői
pozícióba munkatársat fogászati területre. Célunk egy országos értékesítői
hálózat kiépítése.

Feladatok:
– Cég képviselete, folyamatos kapcsolattartás a területen található
fogorvosokkal, szájsebészekkel és fogtechnikusokkal.
– Potenciális új partnerek felkutatása
– Rendszeres vevőlátogatás
– Szakmai kiállításokon, továbbképzéseken való részvétel
– Versenytársak elemzése, változások nyomon követése

Előny:
– Orvosokkal meglévő üzleti ismeretségi kör
– Marketing és jogi ismeretek
-Társalgási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt

Elvárások:
– Felsőfokú végzettség
– Több éves RELEVÁNS értékesítési gyakorlat (3-5 év), nem gyógyszeripari!!
– Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
– Céltudatosság, önállóság, nagyfokú mobilitás
– B kategóriás jogosítvány, autóvezetési rutin

Amit kínálunk:
– Stabil háttérű 30 éve megbízhatóan működő cég
– Hosszútávú munkalehetőség
– Szakmai tréningek, oktatásokon való részvétel
– Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a humanero03@gmail.com címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!