Gumiabroncs cserélő – Izland

Munkavégzés helye: Izland, Reykjavik térség

Munkakezdés: október 1 – től  (december 15 – ig tartó szerződéssel)

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk rövid távra, Izlandra

gumiabroncs cserélőket

Az Ön feladata:

  • Gumiabroncs cseréje mindenféle autófajtán, beleértve kisteherautókat, jeep – eket
  • Néha autótisztítási feladatok végzése

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, szakmai nyelv megértése
  • Tapasztalat gumiabroncs cserében
  • B kategóriás jogosítvány
  • Érvényes erkölcsi igazolvány
  • Munkába járáshoz buszbérlet váltása, ennek költsége a munkavállalót terheli (98 euró / hó) vagy 4 – 5 fő jelentkezése esetén a munkáltató autót bérel, ennek költsége szintén 98 euró / hó / fő
  • Munkaidő: 8:00 – 17:00 (H – P) – túlóra vállalható

Amit nyújtunk:

  • Izlandi munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • Munkakezdés előtt egy 2 napos képzés, amely naponta 8 – 10 órát vesz igénybe
  • Fizetés: 213 munkaóra esetén (40 óra túlórával): br. 3451 eurónyi izlandi korona (Nettó bér, levonva nyugdíj, adó, szállás: kb. 1893 eurónyi izlandi korona/hó)
  • Szállást a munkáltató tud biztosítani 2 ágyas szobákban (munkavállaló béréből kerül levonásra: 75.000 ISK / hó) – lehet kérni 1 ágyas szobát is
  • Túlórázási lehetőség

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!