GRAFIKUS – UX/UI DESIGNER

17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

HTML5, CSS3 haladó szintű ismerete
Adobe Creative Suite termékek használatában haladó szintű tapasztalat
Webergonómiai irányelvek ismerete
Reszponzív webdesign kialakításban tapasztalat
Igényes, precíz munkavégzés
Analitikus és problémamegoldó gondolkodásmód
Önálló és csapatmunkára való készség
Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Frontend fejlesztői tapasztalat
JavaScript ismeret

Főbb feladatok, munkák

Weboldalak, webalkalmazások teljes körű tervezése (drótváz, oldal design, illusztrációk, felhasználói felület)
Sitebuild-ek, grafikai elemek készítése

Megbízóról

Több mint 17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás.
A 2002-es alapítás óta foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettek.
Büszkék saját fejlesztésű ügyviteli szoftverükre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre.
Közel 40 jól képzett, állandó munkatársuk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést.
2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várják ügyfeleiket és kollégáikat újszegedi irodaházukban.

Amit kínálunk

Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Alkalmazotti jogviszony
Versenyképes fizetés
Korszerű technológiák használata
Új, innovatív fejlesztési projektek
Kreativitást igénylő változatos feladatok
Fiatalos csapat
Céges rendezvények
Korlátlan mennyiségű kávé, tea
Irodai masszázs
Pihenőszoba (Xbox, csocsó, léghoki)
Családias, légkondicionált iroda kertvárosi környezetben
Szegedi munkavégzés

Munkavégzés helye

Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és referenciamunkáit a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!