GÉPKISZOLGÁLÁS/CSOMAGOLÁS (ELŐJELENTKEZÉS) 2 jelentekezés

GÉPKISZOLGÁLÁS/CSOMAGOLÁS (ELŐJELENTKEZÉS)

Élelmiszergyártó partnerünk, a FOOD Universum Kft. újonnan nyíló csomagoló üzemébe keresünk gépkiszolgáló/ételcsomagoló munkatársakat, egy műszakos beosztásba.

FELADATOK
  • Élelmiszer adagoló gépek kiszolgálása
  • Ételek csomagolása
  • Összetevők adagolása
ELVÁRÁSOK
  • Az élelmiszergyártással kapcsolatos szigorú higiéniai szabályok betartása
  • Monotonitástűrés
  • Teherbírás ( állómunka )

AMIT A BÉREN FELÜL KÍNÁLUNK:

  • BKV bérlet/ autóval bejárás esetén benzin támogatás.
  • Napi egyszeri meleg étel
  • Új, modern környezet
ELŐNY

Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat. ( Gyártás területen )

KEZDÉS

Előjelentkezés

MUNKAIDŐ

08:00-16:30 ( havi munkaidőkeret)

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

1203 Ft/óra ( havi átlag bér nettó: 159.600 Ft/hó) + BKV bérlet+ napi egyszeri meleg étel.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest XXII. ker.

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

A projekt felelősnek e-mailben vagy telefonon küldött pontos névvel, telefonszámmal és a munka megjelölésével!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us