Gépkezelő – Székesfehérvár

Székesfehérvári műanyag záródástechnikai alkatrészeket gyártó partnercégünkhöz gépkezelő munkatársakat keresünk az alábbi feladatok ellátására, 12 órás munkarendben:

FELADATOK:
– gépkezelés
– a gyártott darabok nyomon követése, adminisztrációja;
– kézi anyagmozgatás

TÉGED KERESÜNK, HA:
– Hosszútávú munkalehetőséget keresel egy stabil munkahelyen;
– Szeretnél egy jó csapatban dolgozni;
– Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel;
– Hasonló területen szerzett tapasztalatod van;
– Fizikai állapotod megfelelő közepesen nehéz fizikai munkához

ELŐNYT JELENT:
– Gyalog kíséretű targoncás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:
– Határozatlan idejű munkaszerződés
– Ingyenes céges buszjárat Székesfehérváron
– Kiszámítható jövőkép
– 13. havi fizetés

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:
a +3670/630-1230-as telefonszámon vagy a melitta.ducsai@opuswork.eu e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást