Gépkezelő (Sóskút)

Itt a lehetőség, hogy Magyarország egyik vezető építőanyag gyártó cégénél dolgozz!
Partnerünk várja új gépkezelő kollégáit, Sóskúton!
Ajánlatunk Neked:
• Átlagon felüli bérezés!
• Munkába járás támogatása
• Év végi jutalom
• Stabil céges háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
• Oktatások, képzések
• Fiatalos, barátságos munkahelyi légkör
Munkarend:
• 2 műszak
Főbb feladataid:
• Automata betonelem gyártó gépsor működtetése
• Napi karbantartások, esetleges kisebb javítások végrehajtásában való aktív közreműködés
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Műszaki végzettség (szakmunkás/középfok)
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Igényes, önálló munkavégzés
• Csapatszellem, határozott fellépés
Előny:
• Hidraulikus és/vagy elektromos vezérlések területén szerzett munkatapasztalat
• Gépész végzettség/szemlélet
Jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:
0670/984-0057 vagy
fényképes önéletrajzzal a bodor.anett@pannonwork.hu e-mail címen!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us