GÉPKEZELŐ / OPERÁTOR

Étrend kiegészítők gyártásával és fogalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Alapfokú iskolai végzettség
Gyakorlatias műszaki érzék

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Középfokú műszaki végzettség és/vagy gépek üzemeltetésének gyakorlata

Főbb feladatok, munkák

Kiszerelő gép üzemeltetése kiszolgálása, szükség esetén műszaki beavatkozás

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Teljes munkaidős nappalos munkarend (hétfő-péntek)
13. és 14. havi jutalom
Tiszta rendezett munkakörülmények
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye

Komárom

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us