Gépkezelő operátor

Megújult telephelyünkön, modern gépparkkal várjuk leendő dolgozóinkat habtermékek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz. Termékeikkel jelen vannak a műanyagipar számos területén. Kattints a jelentkezés gombra, amennyiben kipróbálnád magad

GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

pozícióban. Ha szeretnél egy megbízható, hosszútávú munkahelyet, itt a lehetőség! Biztosítjuk számodra a betanulást és a folyamatos szakmai fejlődést.

Főbb feladatok, munkák

  • Gépek anyagellátása, beállítása a megadott paraméterek alapján
  • Berendezések ellenőrzése a minőségellenőrzési utasításban foglaltak szerint
  • Felmerülő hibák kezelése
  • Kézi anyagmozgatás villás raklapemelővel
  • Gyártási folyamattal kapcsolatos adminisztráció ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú vagy szakmunkás végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó fizikai felkészültség, állóképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Azonnali kezdés
  • Műszaki érzék és beállítottság
  • Alapfokú számítógépes ismeret

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatás
  • Kiemelkedő műszakpótlék
  • Fizetett szünet
  • Útiköltség térítés a törvényben meghatározottak alapján

Munkavégzés helye

  • Dabas

Jelentkezésedet követően kollégáink pár napon belül felveszik veled a kapcsolatot!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 23693375243