Gépkezelő

Gépkezelő munkatársakat keresünk, partnercégünk elektromos autókba gyárt akkumulátorokat.

Amire számíthatsz, ha minket választasz:
Ingyenes szállás,
Fizetés: bruttó 360.000-400.000,- Ft
cafetéria,
jelenléti prémium,
negyedéves és éves prémium,
modern munkakörnyezet,
bejáráshoz ingyenes vállalati busz Pest és Nógrád megyéből

Amit a szállásról tudni kell:
2-3 fős szobák saját hűtővel, szintenként közös, kulturált fürdő, konyha, mosókonyha

Ami a feladatod lesz:
Automatizált gépek működésének figyelése
Működési változások/hibák esetén a felettes tájékoztatása
Gépek kiszolgálása alapanyagokkal
Alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása

Elvárások:
Középfokú végzettség: szakiskolai, szakközépiskolai vagy gimnáziumi végzettség
12 órás munkarend vállalása (3 nappal – 3 pihenőnap – 3 éjszaka)
gyártósori tapasztalat

Előny:
gépkezelői tapasztalat

Jelentkezz a +36 30 230 3561-es telefonszámon vagy a repka.bernadett@pannonwork.hu email címen!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást