Gépkezelő (15. kerület)

Gépkezelők figyelem !
A vas-és acélipar nagyágyúja ipari gépkezelői tapasztalattal rendelkező kollégákat keres.
Ha magadra ismertél, jelentkezz és legyél a 15. kerületi csapat értékes tagja.
Amit ajánlunk Neked:
• Alapbér a szakmai tapasztalatokhoz mérten kerül megállapításra!
• Kiemelt műszakpótlék ( délután 30 % )
• Kimagasló béren kívüli juttatások (cafeteria, teljesítménybónusz, 13. havi fizetés)
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Azonnali kezdés
• INGYENES konditerem, klubszoba használata
• Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő nagyvállalati háttér
Feladataid lesznek:
• Gépek és berendezések beállítása és kezelése (fémdaraboló gépek kezelése)
• Gyártási folyamat zavartalanságának biztosítása
• Mérőeszközök szakszerű kezelése
Amit kérünk Tőled:
• Szakmunkás bizonyítvány, az iparág (műszaki, fémipari stb.) előny, de nem feltétel
• 2 műszak vállalása (06:00-14:30 óráig és 13:30-22:00 óráig)
• Ipari gépkezelői tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előny:
• Targoncás vagy híddaru kezelői engedély
Jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:
0670/984-0057
vagy fényképes önéletrajzzal a bodor.anett@pannonwork.hu e-mail címen

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us