GÉPJÁRMŰVEZETŐ III

Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni?

A Magyar Posta Zrt.
Logisztikai Üzemeltetési Igazgatóság
Győri Logisztikai Depó

Győri és Tatabányai telephelyre

GÉPJÁRMŰVEZETŐ III.

munkakörbe, teljes munkaidőre munkatársat keres

Milyen feladataid lennének?
• A postai gépjármű rendeltetési helyre történő vezetése a KRESZ-nek, valamint a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően.
• A szállítandó postai küldemények károsodásmentes szállítása; a küldemények átadása, illetve átvétele; a gépjárműre felszerelt emelő működtetése; a gépjármű műszaki állapotának ellenőrzése.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
• Legalább 8 általános iskolai végzettség
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
• C kategóriás jogosítvány, az alábbi kiegészítő képesítésekkel:
o PÁV III.
o GKI kártya
o Digitális Tachográf Kártya
o Érvényes emelőgép kezelői képesítés (OKJ: 4213)
• Üzemorvosi alkalmasság

További információk:
– A munkavégzés helye: 9041 Győr, Zsigmond király u. 21-25.u. vagy 2800 Tatabánya, Szent István u 23/b
– Napi munkaidő: többműszakos munkarend
– A munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal

Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.

Részletes, fényképes szakmai önéletrajzod és az alkalmazási feltételek meglétének igazolására szolgáló okmányok másolatát a LOG-36/2021 referencia számra hivatkozva a ‘Jelentkezés az állásra’ gombra kattintva várjuk.

A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet budapesti központi telefonszámon: 06-30-772-9769 (H-Cs: 09:00 – 15:00-ig, P: 09:00 – 13:00-ig)

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Magyar
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.
Connect with us