Gépjármű értékesítési asszisztenst keresünk Ceglédre! 1 jelentekezés

Érdeklődsz a járművek iránt? Szívesen megismernéd a KIA márkát?

A Zakar és Társa Kft. 29 éve sikeresen működő, 2020-as regionális Príma Díjat elnyerő és Család- Barát minősítéssel rendelkező vállalatához pályázatot hirdet

Új gépjármű értékesítési asszisztens

munkakör betöltésére

Amit kínálunk Neked:

  • Stabil vállalati hátteret, kiváló munkakörülményeket,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Fiatal, segítőkész, dinamikus, összetartó csapatot,
  • Versenyképes bérezést,
  • Dolgozói kedvezményeket,
  • Egy műszakos, rugalmas munkarendet.

Feladatok:

  • Ügyfelek fogadásával kapcsolatos ügyintézés, segítség nyújtás,
  • Ügyfél nyilvántartások vezetése, szerződések kezelése,
  • A megvásárolt gépkocsik átadásra való felkészítésének előkészítése és felügyelete,
  • Ügyfél tájékoztatás gépjármű átadásoknál az autó kezeléséről,
  • Folyamatos együttműködés az értékesítőkkel, illetve egyéb társ területekkel.

Téged keresünk, ha

  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel, ill. ügyfélközpontú beállítottsággal rendelkezel,
  • gyorsan tanulsz, és érdeklődsz az autók iránt,
  • Minimum középfokú végzettséged van (preferáltan kereskedelmi vagy műszaki területen)
  • Pontosnak, precíznek érzed magad,
  • Együttműködő, megbízható személyiséged van
  • B kategóriás jogosítvánnyal, valamint felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel

Előny, ha:

  • Ismered a KIA márkát és a KIA autó típusokat,
  • Számlakezeléssel, adminisztratív munka tapasztalattal rendelkezel,
  • Cégünkhöz közeli helyen élsz,
  • Érdeklődsz műszakilag is a járművek iránt.

Munkavégzés helye: Cegléd

Elsősorban Cegléd és vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezéseket.

Ha úgy érzed, hogy a fentiek passzolnak a személyiségedhez, és szeretnél egy sikeres, fiatalos, lendületes légkörben, motivált csapatban dolgozni, akkor várjuk fényképes önéletrajzod ÉS motivációs leveled!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us