Gépésztechnikus

Miskolci vállalathoz keresünk gépésztechnikus pozícióba munkatársat.

Feladatok:
Műszaki dokumentáció készítése és felhasználása; tervezés; fejlesztés; új
technológiák bevezetése; gyártmány minőségbiztosítási rendszerének kidolgozása;
a munka megszervezése; gépek, berendezések hibáinak megkeresése és kijavítása;
gépek szerelése; alkatrészek gyártása; gépek, berendezések üzembe helyezése;
mérés és minősítés.

Elvárások a pályázótól
Rendelkezzen a munka végzéséhez szükséges fizikai, kémiai, mechanikai,
gépészeti, méréstechnikai és technológiai ismeretekkel; rendelkezzen
vállalkozói, szervezési és vezetési ismeretekkel; ismerje a vonatkozó
szabványokat és számítógépes programokat; legyen képes műszaki dokumentáció
készítésére és felhasználására, CAD programok kezelésére, gépelemek, gépegységek
tervezésére, anyagvizsgálatok végzésére, alkatrészek gyártására kézi és gépi
forgácsolószerszámokkal, a gépek összeszerelésére, az alkatrészek gépegységek,
szerkezetek mérésére és minősítésére, munkahely, műhely gépeinek kiválasztására,
üzembe helyezésére, üzemeltetésére és karbantartására, a javítás
megszervezésére; tartsa be a munkavédelmi, tűzrendészeti és környezetvédelmi
előírásokat.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást