GÉPÉSZ / SZERVIZTECHNIKUS

Magyarország egész területén munkát végző, budapesti székhelyű áramellátó megbízásából szerviz csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Diesel motorok karbantartásában szerzett gyakorlat
Informatikai alapismeretek
Alapfokú angol nyelvtudás (dokumentáció olvasás)
B kategóriás jogosítvány
Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
Szakmai ismeretek folyamatos bővítése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Ipari motorok területén szerzett tapasztalat
Általános gépészeti ismeretek
Elektromos alapismeretek

Főbb feladatok, munkák

Ipari méretű áramfejlesztő aggregátorok karbantartása, telepítése, javítása.

Amit kínálunk

Folyamatos fejlődési, és képzési lehetőség
Az elvárásokhoz igazodó juttatások
Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és fizetési igény megjelöléssel a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us