Gépbeállító műszerész

Kisvárdai megbízó partnerünk munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe: Gépbeállító műszerész

Feladatok:

  • Gépbeállító műszerész feladatkör lámpagyártó üzemben.
  • Gyártósori automata és félautomata gépek beállítása, üzemeltetése.
  • Tervezett karbantartások végrehajtása

 A munkakör betöltésére (munka elvégzésére) vonatkozó alkalmazási feltételek:

  • Gépgyártás/mechatronika/műszerész középfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat/gyakorlat: 1 év
  • Csapatmunkára alkalmas, pontos munkavégzés, szabálykövető magatartás

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • azonnali munkakezdés
  • hosszútávú lehetőség az iparágban
  • versenyképes jövedelem
  • munkaruha, védőeszközök biztosítása
  • modern, multinacionális munkakörnyezet
  • bejárás támogatása

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő (8 órás),
  • 2 műszak

Munkavégzés helye: Kisvárda

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a ungvarine.timea@pannonwork.hu e-mail-címen lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us