Gépbeállító-karbantartó munkatársat keresünk 1 jelentekezés

Csepel Autó Kft. személygépjárművek gyártásához és javításához elengedhetetlen alkatrészeket állít elő

préseléssel és hegesztéssel.

Nemzetközi hátterű autóipari beszállító cégünk üzemvezetőt keres Pest megyei gyártóüzemébe.

Főbb feladatok, munkák

  • A gyártás végrehajtása a műszakvezető utasítása alapján
  • Présgépek, gépek átszerelése, szakmai felügyelete a gyártási program alapján
  • Az általa üzemeltetett gépek rendszeres és rendkívüli javítása,karbantartása a szakképesítésnek megfelelően
  • A mindenkori etalonnak megfelelő mennyiségű,minőségű gyártás megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás, önállóság,munkabírás,terhelhetőség
  • Két műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Présüzemben, termelő vállalatnál szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök, munkaruházat biztosítása
  • Felelősségteljes munkakör
  • Egyéb juttatások
  • Munkába járás / bérlettérítés

Munkavégzés helye

  • Szigetszentmiklós

Önéletrajzzal a draspo.lilla@gmail.com  és a konyveles@draspotempo.hu e-mail címre

vagy a 0630/190-2244 mobiltelefonszámon

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12538519-2-13