Gépbeállító (3. kerület) 1 jelentekezés

Gépbeállító munkalehetőség a 3. kerületben!

Nem is akármilyen, ugyanis brutál jó bérezés és high-tech munkakörnyezet vár Rád!

Téged keresünk, amennyiben műanyagüzemben fröccsöntő gépek beállításában van néhány éves tapasztalatod!

➡ Ajánlatunk Neked:

– Várható nettó alapbér: 266.000-300.000,- Ft/hó + cafeteria + havi prémium + kiemelt műszakpótlék !
– Egykörös interjú
– INGYENES céges busz az Árpád hídtól
– Azonnali kezdés
– Meleg étkezési lehetőség
– Kellemes, családias, ultramodern munkakörnyezet, segítőkész munkatársak
– Kiváló betanulási program
– Ingyenes konditerem használat
– Sportolási lehetőségek: bowling verseny, horgászverseny, gokartverseny, vízi túrák
– Gyerekek nyári táborának támogatása

➡ Ami a feladatod lesz:

– Kiadott termelési terv szerint az átállások elvégzése
– Kiadott feladatok elvégzéséhez szükséges feltételek meglétének
ellenőrzése, biztosítása
– Kiadott termelési feladatok végrehajtása
– Üzemi adminisztráció elvégzése
– Anyagmozgatási feladatok ellátása

➡Elvárások:

– 12 órás folyamatos munkarend vállalása
– Műanyagüzemben fröccsöntő gépek beállításában szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
– Fröccsöntő szerszámok alapismerete
– SPC-ismeret
– Középfokú iskolai végzettség
– Jó problémamegoldó készség, önállóság
– Jó kommunikációs készség

➡ Előnyök:

– MS Office ismeret
– SAP ismeret

Jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

☎ 0670/984-0057 vagy
✉ fényképes önéletrajzzal a bodor.anett@pannonwork.hu e-mail címen!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us