Gazdasági adminisztrátor (Down Alapítvány, XI. ker.) 1 jelentekezés

Hirdető: Down Alapítvány

Munkakör megnevezése: Gazdasági adminisztrátor

Szakterület megnevezése: Non-profit

Munkavégzés helye:  Budapest XI. ker.

Cégleírás: A Down Alapítvány Budapest XI. kerületi intézményébe azonnali kezdéssel keres teljes munkaidős Gazdasági adminisztrátort minimum néhány hónapos adminisztratív tapasztalattal.

Főbb feladatok: Gazdasági tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, Excel táblázatok, dokumentumok, szerződések kezelése, nyilvántartások vezetése, egyéb kapcsolódó adminisztratív feladatok.

Elvárások:

– középfokú gazdasági jellegű végzettség (pénzügyi-számviteli)

– minimum néhány hónapos adminisztratív területen szerzett tapasztalat szükséges

– gépírás tudás

– MSOffice ismeret (Word és Excel haladó szint)

– pontos és gyors munkavégzés

– kötelesség és felelősség tudat

– szociális érzékenység

Egyéb:

Pályakezdő, motivált jelölt részére munkatapasztalat szerzési lehetőség.

Munkaviszony időtartama: határozott idejű szerződés / hosszabbítás várható

Napi munkaidő: teljes munkaidőben

Fényképes önéletrajzzal, “GAZDASÁGI ADMINISZTRÁTOR” tárgy megnevezéssel az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást