Forgácsoló operátor

Feladatok
  • A termelő gépek kiszolgálása és működtetése.
  • CNC vezérelt prezíziós forgácsoló gépek működtetése, a megkívánt mennyiségű alkatrészek, előírt időn belül az idevágó folyamatdokumentáció specifikáció szerinti kitöltése, a hatályos műszaki leírás szerint.
Feltételek
  • Középfokú végzettség
  • Hagyományos esztergákon CTX400, Tornado 600 esetleg Gilde MD5IT gépeken önálló munkavégzés
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Minőségtudat
  • Büntetlen előélet

Bérezés:

bruttó 1320-1960 Ft/óra + teljesítmény bónusz + SZÉP Kártya

  • Kezdő alapbér (Az első 3 hónapban): bruttó 1320 Ft/óra
  • 2 hónap után teljesítmény bónusz (10000-25000 Ft/hó)
  • 3 hónap utáni alapbér: bruttó 1400 Ft/óra + SZÉP Kártya (amire havi 7500 Ft-ot utalnak)
  • 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén 40% műszakpótlék
  • Fizetett szabadság, hétvégi pótlék

Munkaidő:

  • ​​Teljes munkaidős bejelentett állás
  • 3 műszakos munkarend, 5:35-13:35, 13:45-21:45, 22:00-6:00, előfordulhat 12 órás műszak is!

Utazás:

  • Céges busz innen: Városföld, Kunszállás, Fülöpjakab, Jakabszállás, Matkó és Nagykőrös
  • Utazási támogatás: A vonattal/ távolsági busszal utazóknak: 86%-os támogatás, Az autóval közlekezőknek 15 Ft/km támogatás jár (A Kecskeméten belüli utazást egyénileg kell megoldani!)
  • Havi egyszeri hazautazás teljes költségét állja a cég

Szállás:

  • Ingyenes szállás Kecskemét belvárosában azoknak a dolgozóknak, akik Kecskeméttől 60 km-nél messzebb laknak

Étkezés:

  • Napi egyszeri meleg étkezési lehetőség (nettó 352 Ft/nap)

Egyéb juttatások:

  • Munkaruha
  • Sportolási lehetőségek
  • Céges rendezvények
Kezdés
2021.10.07.
Munkaidő
3 műszakos munkarend, 5:35-13:35, 13:45-21:45, 22:00-6:00, előfordulhat 12 órás műszak is!
Bruttó bér
bruttó 1320-1400 Ft/óra + 40%-os műszakpótlék + teljesítményprémium + SZÉP kártya
Munkavégzés helye
Kecskemét
6000 Kecskemét, Georg Knorr utca 8.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us