FŐKÖNYVELŐ

Szántóföldi növénytermesztéssel és bútorgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások

Munkakör betöltéséhez szükséges végzettség: Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség, főiskola
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség, terhelhetőség
Microsoft office készségszintű alkalmazása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Legalább 3 éves aktív szakmai munkatapasztalat
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete, gyakorlati alkalmazása.

Főbb feladatok, munkák

Számviteli és pénzügyi feladatok koordinálása
Munkaerő gazdálkodás és személyügyi ügyintézés koordinálása
Számviteli és pénzügyi rendszer napi működtetése, könyvvizsgálat elvégzése, éves beszámolók készítése, közzététele, kapcsolódó jelentések, riportok elkészítése

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Várható bruttó havi kereset: 420.000 Ft/ hó, megegyezés szerint
Munkakörhöz kapcsolódó juttatások: Munkábajárási hozzájárulás, cafeteria br. 200.000 Ft
Hosszú távú, biztos munkahely
Foglalkoztatás jellege, munkarend: Munkaviszony, napi 8 óra, havi munkaidőkeretben

Foglalkoztatás jellege, munkarend:
Munkaviszony, napi 8 óra, havi munkaidőkeretben

Munkavégzés helye

Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us